Cristiano Ronaldo pred štartom MS: Opäť máme víťazný tím

Cristiano Ronaldo verí, že po zisku titulu majstra Európy môže byť Portugalsko rovnako úspešné aj na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku.

Po návrate z krátkej dovolenky po triumfe vo finále Ligy majstrov s Realom Madrid sa 33-ročný kanonier v pondelok objavil v prípravnom kempe Portugalčanov v Cidade de Futebol pri Lisabone. Po prvom tréningu so spoluhráčmi zavesil na sociálnu sieť veľavravný odkaz.

“Už som sa nemohol dočkať, keď budem opäť so spoluhráčmi z národného tímu a spolu si zatrénujeme. Samozrejme, máme víťazný tím.”

Úradujúci majstri Európy v príprave dosiahli dve remízy – proti Tunisanom (2:2) aj Belgičanom (0:0). Tréner Fernando Santos zatiaľ nepotvrdil, či bude Cristiano Ronaldo k dispozícii už vo štvrtkovej generálke v Lisabone proti Alžírsku pred odchodom na šampionát do Ruska.

Portugalsko začne svoju púť na MS 2018 už 15. júna atraktívnym súbojom proti Španielsku. Neskôr budú súpermi Portugalčanov v B-skupine aj Maročania (20. 6.) v Moskve a futbalisti Iránu (25. 6.) v Saransku.

Share Button

Pridaj komentár